POMEMBNO OBVESTILO!

Sporočamo vam, da imamo novo spletno stran. 

www.vrtectezno.si

Po treh koronsko zatišnih letih so konec maja v dvorani Ondine Otta Klasinc SNG Maribor, le uspeli izpeljati 50. revijo Ciciban poje in pleše 2023. Na dveh koncertih je nastopilo preko 600 predšolskih otrok v pevskih zborih in plesnih skupinah vrtcev Maribora in okolice. Sodelovali smo tudi mi s plesno točko pod mentorstvom Tine Zajšek in Katje Lendero Marinič ter pevskim zborom pod mentorstvom Polone Vollmeier. Oba koncerta je posnel Regijski RTV center Maribor.

Posnetka koncertov si lahko ogledate na TV Slovenija 2:

1. del – sobota, 8. 7. 2023 ob 10.50.

2. del – nedelja, 9. 7. 2023 ob 11.05.

V prihodnjem tednu bosta oba posnetka dosegljiva tudi v arhivu RTV Slovenija.

Vabljeni k ogledu.

Dostopnost