POMEMBNO OBVESTILO!

Sporočamo vam, da imamo novo spletno stran. 

www.vrtectezno.si

Občinska Turistična zveza je v sodelovanju s Skupnostjo mariborskih vrtcev in z Mestno občino Maribor razpisala likovni natečaj Narobe in obratno. Znova smo se razveselili nagrade in sprejetih fotografij, ki bodo na razstavi. Nagrade so pod mentorstvom Jadranke Zajec prejeli J.J., N.L., A.A., A.O.. Strokovna komisija je o naših nagrajenih delih takole napisala: Fotografski medij je danes, v poplavi mobitel-fotografov, ki določa sodobno mlado populacijo, še toliko bolj pomemben. Seznanjanje z zakonitostmi fotografije na najbolj elementarnem področju, je pomembna naloga predšolske likovne didaktike. Zaradi
tega je tudi drugo nagrajeno delo povezano s sodobnim medijem. Tukaj se komisija ni mogla odločiti in izpostaviti enega samega dela, zato smo za nagrado predlagali kar vsa štiri, ki so bila poslana na natečaj. Gre za računalniške grafike izvedene v obliki diptihov, kjer se prepleta otroška risba, fotografija in naključne abstraktne likovne igre
.

Na razstavi bodo tudi razstavljena otroška dela otrok iz enote Mišmaš pod mentorstvo Jadranke Zajec, enote Lupinica pod mentorstvom Tine Zajšek, Maje Korošec in Petre Cvetko, enote Mehurčki pod mentorstvom Mihaele Neuvirt Račič in Petre Ferlič ter enote Pedenjped pod mentorstvom Andreje Predikaka.

Čestitke otrokom in njihovim mentorjem!

Dostopnost