Spoštovani starši.

Prvi september se približuje in vemo, da ga vi in vaši otroci že težko pričakujete. Tudi mi se temeljito pripravljamo na začetek šolskega leta, saj je pojav koronavirusa temeljito posegel v našo delo, zato je potrebno pripraviti veliko prilagoditev. V teh dneh se zaključuje tudi sanacija enote Pedenjped in verjamemo, da boste vi in vaši otroci zadovoljni z novo podobo.

SEZNAMI OTROK BODO OD 26.08.2021, DOSEGLJIVI PRI VODJI ENOTE ALI NA UPRAVI VRTCA TEZNO MARIBOR, na telefonski številki 02/4600210.

Zaradi povečanega tveganja za širjenje okužbe s SARS-CoV-2 bo dan odprtih vrat organiziran na igrišču vrtca samo za novo sprejete otroke in njihove starše.

Kljub vsem omejitvam bomo prav vsi zaposleni, še posebej pa strokovni delavci, poskrbeli, da se bodo otroci prvi dan in vse naslednje dni dobro počutili ter, da bo njihovo bivanje v vrtcu prijetno in sproščeno.

Želimo vam, da mirno preživite še teh nekaj sončnih dni v avgustu. Vidimo se prvega septembra.