Likovno delo skupine otrok iz modre igralnice, pod mentorstvom Sabine Hütler, je bilo izbrano za namen razstave v Državnem zboru RS, ki bo v času od 6. do 14. aprila 2020, v preddverju velike dvorane. Likovni natečaj z naslovom »Naše pravice« je potekal od začetka šolskega leta do konca Tedna otroka, t.j. do vključno 11. oktobra 2019. Na natečaj je prispelo 1801 delo, ki so jih poslale osnovne in srednje šole ter vrtci. Sodelovali so otroci in mladostniki, mlajši od 18 let. Komisija v sestavi: Alenka Trotovšek, prof. likovne umetnosti, Ida Cimerman, prof. likovne umetnosti, Petra Zega, strok. sodelavka ZPMS. Komisija je ocenjevala ekspresivnost in likovno domišljijo, izvirno barvno kompozicijo, doslednost izvedbe ter osredotočenost na temo natečaja in likovni motiv.