POMEMBNO OBVESTILO!

Sporočamo vam, da imamo novo spletno stran. 

www.vrtectezno.si

Člani skupine Pajčevina, ki jo sestavljajo strokovni delavci Vrtca Tezno Maribor, so spet pletli zlate nitke pajčevine iz katerih je nastala nova avtorska predstava Raztresena kuhinja.

V tokratni predstavi je izbor lutkovne tehnologije zelo domiseln. Animacija zavrženih, za nekatere neuporabnih kuhinjskih pripomočkov naših babic oživi in šele ob grožnji novega, električnega stepalnika, se protagonista poenotita in pripravita, iz pravih sestavin seveda, izvrstno maso za palačinke.

Skupina Pajčevina, ki seveda vse predstave pripravi za otroke Vrtca Tezno Maribor, se je z omenjeno predstavo udeležila tudi Območnega srečanja lutkovnih skupin, ki ga organizira Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, izpostava Maribor iz z njo v začetku meseca aprila nastopala v Komorni dvorani SNG Maribor. S predstavo so se uvrstili na Regijsko srečanje lutkovnih skupin in se še enkrat predstavili v Mali dvorani Lutkovnega gledališča Maribor.

Iskrene čestitke!

Dostopnost